Jdi na obsah Jdi na menu
 


JAK TO U NÁS CHODÍ

Vítejte na stránce "Jak to u nás chodí" najdete zde nejnovější zprávy a skvělé tipy.

 

 

 

VÍTEJTE V NAŠEM SVĚTĚ!

   Ahoj! foto-alenka1.jpg

  jmenuji se Alena Zikmundová, jsem majitelkou   společnosti  CLEAN best, s.r.o. a chtěla bych Vám   nastínit náš pracovní režim  a cíle. 
 Chcete-li říci, že jsme posedlí designem interiéru a   stylem, bylo by to podcenění.

 

 Žiji tím co dělám a toužím po této neuvěřitelně vzrušující a neustále se měnící zábavné kreativní profesi.
Chci s vámi sdílet všechny naše a další nápady na styl interiéru, naše projekty, naše inspirace a nejnovější současné trendy na trhu. Užitečné tipy pro styling a design o které doufám, že se budeme moci podělit o vše, co máme rádi o interiérech.

 

KVALIFIKOVANÝ STYL DÁVÁ SMYSL!

Myšlenka stylingu volné nemovitosti k prodeji je pro některé skličující. Získání pomoci kvalifikované společnosti zabývající se stylem interiéru, jako je CLEAN best, s.r.o. jim však umožní předvést skutečnou hodnotu vaší nemovitosti a následně dosáhne vyšší prodejní ceny. Čím je produkt atraktivnější. tj. vaše nemovitost, tím více potenciálních kupců ji bude chtít vlastnit. Náš stylingový proces je profesionální a bezproblémový. Děláme vše pro vás.

 

blog1image1.jpg

 

POJĎME SE SETKAT.

Potvrzením bezplatné schůzky s námi se s vámi setkáme na místě, abychom probrali různé možnosti, jak prezentovat svou nemovitost, a zdůraznit architektonické detaily a pozitivní body vaší nemovitosti. Proměníme váš majetek z neobsazeného a nevýrazného prostoru na teplý, příjemný a vykreslující životní styl. To umožňuje kupujícímu být svědkem skutečné funkce a schopností každého prostoru, který musí nabídnout. Apelujeme na cílovou demografickou skupinu (kupující), a tedy i styl pro kupující veřejnost.

 

blog1image3.jpg

 

NÁVRH STYLU

Do 12 hodin od podpisu smlouvy od provedení HOME STAGINGU vám pošleme e-mailem návrh interiéru s podrobnostmi o tom, co umístíme do každého vnitřního prostoru. V případě potřeby budou zahrnuty všechny náklady a podrobnosti o zapůjčení po dobu prodeje. 90% kupující veřejnosti není schopno „vizualizovat“ nábytek v neobsazeném prostoru. Budeme také zahrnovat některé nedávno dokončené projekty, abychom demonstrovali výsledky, kterých jsme dosáhli při práci s vlastnostmi podobné velikosti.

 

36.jpg

 

POJĎME StYLIZOVAT

Prodej vaší neobsazené nemovitosti může být stresující, ale využitím našeho kvalifikovaného designového týmu který vybere správný koncept a styl nábytku pro danou nemovitost to nemusí být vůbec nic složitého.
Výsledkem je další návratnost investic, zejména proto, že se jedná o vaši investici. Naším cílem je transformovat a vytvořit krásně stylizovaný prostor, který okamžitě osloví potenciální kupující.

 

barefoot-in-cottesloe6.jpg

 

DOSAŽENÍ DOKONALÉ VIZE

Vnitřní vizi zvládá kvalifikovaný designér / stylista interiérů, který z našeho importovaného a místně vybraného portfolia nábytku vytváří koncept nábytku na míru. Vždy se nám daří dosáhnout správného „vzhledu“ a stylu s přihlédnutím k nejnovějším trendovým stylům a barevným odstínům. To má za následek soudržné vnitřní schéma zobrazující vnímaný životní styl. Naším primárním cílem v oblasti stylingu je vytvořit volnou vlastnost, která se bude krásně fotografovat, aby oslovila  potenciální kupce ke stylizované nemovitosti. Pokud kupující ztratíte online, nikdy se nedostanou do naplánovaného domu. Profesionální fotografie je povzbudí a přiměje je, aby ucítili emoce uvnitř nemovitosti.

 

27.jpg

 

NA ZÁVĚR

Je životně důležité si uvědomit, že styl interiéru „na prodej“ není stejný jako styling podle vašeho osobního vkusu. Je tu obrovský rozdíl.
Méně je vždy více. 

 
 


Mail list


Archiv

Kalendář
<< listopad / 2020 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 2698
Měsíc: 462
Den: 17